fbpx

NA PRODEJ – Nízkoenergetická novostavba rodinného domu 4+kk, 140 m2, Horní Podhájí u Benešova

11.490.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: NA PRODEJ
 • Město : Horní Podhájí
 • Dispozice: 4+kk
 • Užitná plocha: 140 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Dům lze koupit nebo vyměnit za byt v Praze
 • Nemovitost bude hotova a kolaudována do konce ledna 2022
 • Parkovací stání
 • Pozemek o velikosti 1 090 m2
 • Zastřešená terasa

Podrobnosti

Nízkoenergetická novostavba rodinného domu 4+kk v Horním Podhájí u Benešova

Rádi byste vyměnili ruch města za klidné bydlení uprostřed přírody? Nechcete utrácet tisíce za náklady na elektřinu? V Horním Podhájí u Benešova právě dostavujeme nízkoenergetický dům, který svým novým majitelům umožní bydlet levněji a ekologicky. Stavba je téměř dokončena a už zkraje příští roku si můžete užívat ranní kávu na své zahradě. A pokud by se vám přeci jen zastesklo po Praze, autem jste tam za 40 minut a vlakem do hodiny.

Moderní nízkoenergetický dům ve stylu bungalov
Dům je v dispozici 4+kk a všechny pokoje se nachází na jednom přízemním podlaží, v moderním stylu bezbariérového bungalovu o užitné ploše 140 m2 na pozemku o celkové rozloze 1 090 m2.

Kromě koupelny a kuchyňského koutu s obývákem zde jsou celkem tři neprůchozí pokoje, které mohou sloužit jako dvě ložnice a pracovna nebo dětský pokoj. Nemovitost je nízkoenergetická s prvky pasivního domu okna mají trojitá skla, stěny a střecha jsou zateplené.

Dům můžete koupit nebo vyměnit za stávající byt v Praze
Vedle domu bude parkovací místo a za domem najdete velkou zahradu, která přímo volá po bazénu, skleníku se zeleninou a pergole s grilem. Na zahradě bude také zastřešená terasa a kolem pozemku hotový plot, včetně vjezdové brány na dálkové ovládání. Vše je již zahrnuto ceně nemovitosti.

Dům je postaven z kvalitních materiálů a vztahuje se na něj záruka. Novým majitelům nabízíme možnost nemovitost koupit nebo vyměnit za byt v Praze.

Objevte kouzlo malého města v blízkosti hradu Konopiště, rybníků i koňského ranče

V Horním Podhájí budete obklopeni přírodou a veškerou občanskou vybavenost budete mít na dosah ruky ve 4 km vzdáleném Benešově. Najdete tam vše od škol a školek, nemocnici až po sportovní středisko, wellness a plavecký bazén. Na Benešovsku se nachází hned několik pohádkově krásných rybníků, zámek a golfové hřiště Konopiště, nebo Dvůr Pecínov, kde si milovníci koní přijdou na své. Pokud rádi spojujete sportovní aktivity a přírodu, jistě oceníte zdejší krajinu bohatou na stezky pro pěší i cyklisty.

Videoprohlídka

Všechny dokumenty

Půdorys

Cena: 11.490.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Dušan Měchura

  Kontakty
  Sociální sítě