fbpx

PRODÁNO – Byt 3+1, 65 m2, ul. Levského, Praha 12 – Modřany

5.850.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Praha 12 - Modřany
 • Ulice: Levského
 • Dispozice: 3+1
 • Užitná plocha: 65 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Bytový dům po celkové revitalizaci
 • Plně vybavený a ihned k nastěhování
 • Původní. ale udržovaný byt
 • Úžasná část Prahy. kde jste v přírodě a stále žijete městský život
 • V docházkové vzdálenosti Modřanská rokle
 • Veškerá občanská vybavenost

Podrobnosti

Tahle 3+1 s lodžií u Modřanské rokle je plně vybavená a připravená ihned k nastěhování…

Modřany: to není lokalita, to je životní styl. Pokud i vám při různých výletech či návštěvách učarovalo tohle město ve městě kde je všechno, hlavně příroda a nemusíte jezdit do centra co je rok dlouhý doporučujeme zavětřit a připravit si telefon. Panelákový byt 3+1 je po předchozích majitelích ve skvělém stavu a nastěhovat se stihnete ještě během léta.

Kompozice nemovitosti dělá z bytu příjemné místo s dostatečným prostorem pro život čtyřčlenné domácnosti. Je vybavený, zabydlený, a zároveň nabízí možnost vdechnout svou vlastní osobitost třeba částečnou rekonstrukcí, při které si vyberete vlastní materiály a styl.

Všechny pokoje jsou oddělené a byt tak působí větší. Při vstupu máte napravo ložnici a lodžií, naproti další pokoj a po levé straně vejdete do obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Druhá místnost je vhodná jako dnes nezbytná pracovna či ji můžete během mžiku proměnit v dětský pokoj, chytře situovaný mezi ložnici a obývák. V hale je také koupelna s WC a pračkou. Byt je umístěn v šestém patře panelákového domu, který je po celkové revitalizaci: od střechy přes výtahy a okna až po zateplení. Na bezpečnost bydlení dohlíží kamerový systém a vstup na čip.

Tahle lokalita je na vysněném seznamu většiny Pražáků. Skvělá dostupnost do centra města umožní žít na dosah přírody, a přesto si ponechat bohatý městský život. Doslova přilehlá modřanská rokle láká k dlouhým procházkám, rodiny ocení malou ZOO na jednom z jejích vrcholků. Cyklostezka podél řeky do Vraného nad Vltavou je malá riviéra, a to nejen v létě. Množství hospůdek, rekreačních zařízení a hřišť vás hodí do dovolenkové nálady, ať už je sobota nebo jen středa po práci. Za deset minut autem jste na koupališti Lhotka.

Po celých Modřanech je spousty dětských hřišť. Jsou tady školy a školky (i anglické a mezinárodní), gymnázium, veškeré obchody včetně supermarketů Albert, Billa, Lidl a Kaufland, poliklinika, kadeřnictví, masáže, úřady a restaurace a kavárničky.

Domov si zde vytvoříte jako pár, který chce žít v klidu a zeleni přírody a zároveň budovat kariéru ve městě, a stejně tak jako mladá rodina, která podobně směřuje k dosažení work-life balance. Pokud vám lockdown ukázal, jak důležité je okolí vašeho domu, tušíte, že tady budete mít spoustu šancí sportovat a být svobodně venku v přírodě, jak je libo.

Jako horký tip doporučujeme byt na Levského ulici investorům: prodává se plně vybavený a lze jej okamžitě pronajímat. V této lokalitě nebudete mít nouzi o slušné a loajální nájemníky.

Videoprohlídka

Další dokumenty

Půdorys

Cena: 5.850.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Dušan Měchura

  Kontakty
  Sociální sítě