fbpx

NA PRODEJ – Bytový dům v Miličíně se čtyřmi bytovými jednotkami

12.000.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: NA PRODEJ
 • Město : Miličín
 • Užitná plocha: 325 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Celková plocha 389 m2
 • Dům má čtyři bytové jednotky
 • Každý byt má dvě parkovací stání
 • Možnost přistavět pátou bytovou jednotku
 • Nemovitost ve výborném stavu
 • V druhém patře jeden byt o dispozici 3+1 a zároveň i podkrovní byt
 • V přízemí dva byty o dispozici 1+1 a 2+1
 • V prvním patře jeden byt o dispozici 4+1

Podrobnosti

Investiční příležitost jako z knihy Roberta Kiyosakiho bytový dům, kde budete mít všechny vaše investiční byty pod jednou střechou. Nemovitost je ve skvělém stavu a jen čeká na svého nového majitele. Atraktivní lokalita na Táborsku je oblíbená mezi podnájemníky hledající dlouhodobé bydlení a stabilitu, ideální pro investory hledající bezstarostné pasivní příjmy. V současné době jsou byty plně obsazené spokojenými nájemníky, peníze z pronájmu jsou tak zaručené od samotného začátku.

Nemovitost ve skvělé kondici a se spokojenými nájemníky
Bytový dům je o celkové ploše 389 m2 a užitné ploše 325 m2 se čtyřmi bytovými jednotkami a potenciálem pro pátou. V přízemí domu jsou dva byty o dispozici 1+1 a 2+1 vhodné pro jednotlivce nebo mladé páry hledající dlouhodobé bydlení. První patro má byt o dispozici 4+1 pro větší rodiny a v druhém patře najdete podkrovní byt 3+1. V bytovém domě je potenciál vybudovat další menší byt a nemovitost ještě více zhodnotit. Ke každému bytu jsou navíc nabízená dvě parkovací místa. Nemovitost samozřejmě můžete využít i jinak, vše záleží na vašich preferencích a potřebách.

Miličín: obec uprostřed přírodního ráje přezdívaného Česká Sibiř

Na rozhraní středních a jižních Čech se nachází malebná kopcovitá krajina plná lesů, rybníků a luk, která je ideálním místem pro všechny, kdo rádi tráví volné chvíle v přírodě. Městečko Miličín je středobodem krajiny přezdívané Česká Sibiř, která svou pověst získala díky pohádkovým zimám. Ty lákají návštěvníky z celé republiky. Oblíbená je však celoročně díky turistickým trasám a cyklostezkám, které zavedou návštěvníky na místa, jako je například zámek Vrchotovy Janovice, hora s rozhlednou Velký Blaník, zřícenina hradu Zvěřinec, pivovar Vítek z Prčice či soubor lidové architektury osada Ounuz pod Javorovou skálou. Přímo v obci najdete základní občanskou vybavenost, obchod, škola, školka, restaurace a čerpací stanice. Další výhodou této lokality je skvělé dopravní spojení do Tábora, Českých Budějovic i hlavního města Prahy, což bude vždy lákadlem pro podnájemníky. Do 20 km vzdáleného Tábora je to jen pár minut autem, anebo mohou využít autobusové spojení, které jezdí v pravidelných a kratších intervalech.

Videoprohlídka

Všechny dokumenty

Byt 1+1

Byt 3+1

Byt 4+1

Byt 2+1

Cena: 12.000.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Dušan Měchura

  Kontakty
  Sociální sítě