fbpx

PRODÁNO – Chata 4+kk s nádherným výhledem na Labe, pozemek 1 143 m2, Roudnice nad Labem

2.290.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Roudnice nad Labem
 • Dispozice: 4+kk
 • Užitná plocha: 65 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • 40 minut autem od Prahy
 • Luxusní výhled na řeku Labe
 • Na pozemku elektřina. voda i jímka
 • Naprosto klidné prostředí
 • Pozemek 1 143 m2

Podrobnosti

Chatová sezóna, dovolená, prodloužené víkendy, rekreace, grilování, popíjení drinků, brnkání na kytaru a zpívání, zkrátka pohoda a jakýkoliv odpočinek s přáteli. Přesně tyto aktivity většina z nás vyhledává v letních měsících.

Pokud milujete naprostý klid, přírodu, soukromí a navíc chtěli krásný výhled z obývacího pokoje na řeku Labe, která je pár desítek metrů pod Vámi, tak zbystřete, teď Vám ukáži chatu s rozsáhlým pozemkem, která se díky své lokalitě a výhledu naprosto vymyká všem dnešním nabídkám. Takových nabídek opravdu mnoho není, tak pojďme na to!

Jedná se o patrovou chatu s velkým pozemkem o ploše 1143 m2. Chata je umístěna na nejvyšším bodu pozemku a zahrada situována níže. V patře najdete dva samostatné pokoje, obývací místnost s jídelnou, malou kuchyňku a toaletu. V přízemí narazíte na jeden obývací pokoj, skladový prostor a velkou dílnu.

Chcete si prodloužit chatařskou sezónu? Není problém, díky kamnům Vám zima rozhodně nebude! A pokud ano, tak si zapojíte přímotop.

A pokud se ptáte, zda je k dispozici elektřina, pitná voda, užitná voda a jímka? Odpověď je ano, všechno tu je! Zkrátka stačí si jen sbalit, přijet a začít relaxovat.

Nádherné historické město Roudnice nad Labem vzdálené 40 minut od Prahy je pouze 5 minut jízdy od vesnice Kyškovice, kde se právě nachází tato ojedinělá nabídka.

Milujete historické památky? Můžete si třeba zajít na Barokní zámek, do galerie moderního umění, gotického augustiniánského kláštera, zastavit se na náměstí s kašnou a sochou sv. Vavřince. Památné místo v podání hory Říp je pouhých 7 km od města. Pokud chcete být více akční, tak si zkuste divokou vodu v kanálu. Ale opatrně.

Zkrátka, takové místo je opravdu kouzelné a ideální na rekreaci.

Více informací Vám sdělím na prohlídce.

Videoprohlídka

Cena: 2.290.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Ing. Petr Koukal

  Kontakty
  Sociální sítě