fbpx

REZERVOVÁNO – Moderní nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, 103 m2, Horní Podhájí

11.480.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: NA PRODEJ , REZERVOVÁNO
 • Město : Horní Podhájí
 • Dispozice: 4+kk
 • Užitná plocha: 103 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • 2 koupelny
 • Na zahradě stojí samostatná pergola o užitné ploše 20 m2
 • Pěkná vzrostlá zahrada o velikosti 912 m2
 • Pozemek o ploše 1 111 m2
 • Samostatná dvojgaráž o celkové ploše 38 m2
 • Stavba od architekta Ing. Mariana Grocha z roku 2009

Podrobnosti

Moderní eko bydlení v nízkoenergetickém domě 4+kk z dílny architekta Ing. Mariana Grocha, Horní Podhájí u Benešova.

Sníte o cestě z města a životě v ekologické stavbě uprostřed přírody pro vaši rodinu? Klasické velké domy už dnes nelákají každého a jak se říká i v menší nemovitosti můžete mít často kvalitnější, šťastnější a spokojenější život.. Možná i vy oceníte udržitelné bydlení promyšlené do detailu, přizpůsobené rodinám s malými, ale i odrůstajícími dětmi. U takových staveb se klade důraz na přírodní materiály, minimum chemie pro čistý vzduch a provoz šetrný k životnímu prostředí i peněžence. V nízkoenergetickém domě na venkově si můžete užívat čerstvého vzduchu, vypustit děti na zahradu, vychutnat si ranní kávu na verandě, a přitom být do 40 minut autem nebo vlakem v centru Prahy.

Kvalitní nízkoenergetické bydlení a velké úspory na provozu:
Bungalovy z dílny architekta Ing. Mariana Grocha jsou klenotem mezi nízkoenergetickými a pasivními stavbami. Design je promyšlený pro lidské zdraví a při stavbě používá kvalitní přírodní materiály. V konstrukcích tak najdete minimum chemie. Ta se normálně promítá do čistoty vzduchu, který dýcháte. Dům je vybaven kvalitními materiály, díky kterým ušetříte, a investice do domu se vám začne obratem vracet. Důležitější než výhled na dům, je výhled z domu a tady to platí dvojnásob, protože výhled je do krásně vzrostlé zahrady.

Ze všech obytných pokojů vejdete rovnou do vzrostlé zahrady
Velká okna a dveře do zahrady ze všech pokojů vás přímo vybízí trávit čas na zahradě. Prostorný obývák s kuchyňským koutem je srdcem domu, dále zde najdete tři ložnice, dvě koupelny a technickou místnost. Dva samostatné vchody zajišťují soukromí a jsou praktickým bonusem pro rodiny, kterým děti brzy vyrostou a ocení vlastní prostor. Chytré rozložení domu bez schodů je zásadní pro kvalitu bydlení nejen v těhotenství a ve stáří, ale vždy!

V Horním Podhájí budete obklopeni přírodou a veškerou občanskou vybavenost budete mít na dosah ruky ve 4 km vzdáleném Benešově. Najdete tam vše od škol a školek, nemocnici až po sportovní středisko, wellness a plavecký bazén. Kousek od domu se nachází Dvůr Pecínov, kde chovají koně, zámek a golfové hřiště Konopiště a letiště Nesvačily jsou vzdálené jen 15 kilometrů. Pokud rádi sportujete, tak tu najdete spoustu aktivit pro volný čas.

 

Videoprohlídka

Další dokumenty

Půdorys

Cena: 11.480.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Dušan Měchura

  Kontakty
  Sociální sítě