fbpx

PRODÁNO – Rodinný dům 5+kk, 218 m2, s kutilskou dílnou a zahradou 544 m2, Litichovice

6.740.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Litichovice
 • Dispozice: 5+kk
 • Užitná plocha: 218 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Benešov 5 minut autem
 • Garáž 21 m2
 • Klid. příroda. záhonky
 • Praha po D1 do 40 minut
 • Sklad zahradní techniky
 • Terasa
 • Zahrada 544 m2

Podrobnosti

Rodinný dům nebo chalupa? V 5+kk s kutilskou dílnou a zahradou máte obojí! Klid, příroda, záhonky a pořád nedaleko Prahy.

Doba nasvědčuje tomu, že kdo si vytvoří své hnízdo, vyhrává. Vlastní prostorné bydlení se zahradou, skleníkem pro pěstování bio rajčat, terasou a kutilskou dílnou vás nikdy neuzavře mezi čtyři stěny, ať už je lockdown či volný chod společnosti. Kdo nechce záviset na neustálých změnách, které neovlivní, bere letos rozum do hrsti a hledá na mapě Litichovice. Je to venkov, je to příroda. A pořád za Prahou.
Domov na venkově či chalupa v dojezdové vzdálenosti do Prahy.
Sklízení čerstvých rajčat ze skleníku, záhony plné hlávkového salátu a sladkého hrášku. Grilovačka, děti pobíhají kolem a táta kutí v kůlně. Tak můžou už toto léto vypadat vaše víkendy a klidně i všední dny! Prostorný rodinný dům v Litichovicích u Divišova je vhodný k celoročnímu bydlení, může ale také sloužit jako chalupa, kde jste z města do 40 minut. Co takhle naskočit do auta už ve čtvrtek a hurá za čistým vzduchem a koupáním? A nebo využít týdne distanční výuky, pracovních video hovorů a digitálně nomádit v přírodě?

Dvě ložnice i kuchyně, dětský pokoj, pracovna a garáž.
Prostorný rodinný domek, který zároveň není zbytečně obrovský a nemožný v zimě vytopit, byl v roce 2013 úplně zrekonstruován. Od té doby je obýván a udržován v dobrém technickém stavu. Totéž platí o zahradě, na které najdete skalku, ale také skleník a spoustu místa pěstování květin, dřevin či zeleniny rozšířit.

Dům má terasu s posezením, prostornou garáž a sklad zahradní techniky, který můžete přetvořit na dílnu a pořádně se vyřádit. Prostor pro kola, koloběžky a případné pískoviště či hračky pro děti je samozřejmostí. Uvnitř domu najdete velký obývák s otevřeným kuchyňským koutem, dvě ložnice, dětský pokoj a opravdu velkou podkrovní pracovnu, ze které se to bude skypovat skoro s ozvěnou. Co takhle coworkovat s přáteli?

Pro každého něco: domov, coworking či pánská jízda s dětmi.
V nemovitosti se dočasně vyspí klidně několik rodin a umožní vám tak i v téhle době zachovat kouzlo návštěv. Jen si to představte: Expedice Apalucha pro městské tatínky. Azyl pro vaše přátele toužící po nádechu. Teambuilding pro oblíbené kolegy. Vysněný domov pro sportovně založené, cyklisty, houbaře a prostě všechny, co si nedokáží představit dlouhodobě žít a vychovávat rodinu v paneláku. Domek výborně poslouží ve všech případech. Jaké další využití vymyslíte vy?

Videoprohlídka

Půdorys

Přízemí

1. patro

Cena: 6.740.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Dušan Měchura

  Kontakty
  Sociální sítě