fbpx

PRODÁNO – Rodinný dům 6+kk se zahradou a terasou, 224 m2, ul. V Hájích, Praha 11 – Háje

Již brzy
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Praha 11 - Háje
 • Ulice: V Hájích
 • Dispozice: 4+kk
 • Užitná plocha: 224 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Metro Háje v docházkové vzdálenosti
 • Suterén s dvojgaráží. hernou / vinným sklípkem a prádelnou
 • V prvním patře čtyři prostorné neprůchozí pokoje
 • V těsné blízkosti příroda - lesopark. přehrada. ZOO koutek
 • Zahrada 74 m2 s posezením u grilu

Podrobnosti

Znáte to, každá nemovitost má své výhody, a pak jedno velké ale. A nestává se to každý den, nicméně jednou za určitou dobu se uvolní taková, která má naprosto všechno správně: moderní, krásná, dostupná na metru, se zahradou a v přírodě. Početná rodina (a klidně i malá rodina, která si zaslouží veškerý prostor na světě), firma hledající nové kanceláře a každý, kdo pátrá po tzv. realitním jednorožci po celé Praze to jsou ideální adepti na nové majitele rodinného domu v Hájích. Je to tady!

Všechno správně, žádný háček

Rodinný dům 6+kk s užitečnou plochou na 224 metrů čtverečních prošel v roce 2003 větší rekonstrukcí: vznikl designový interiér vyzařující teplo domova. Dům byl opatřen dřevěnými eurookny, zateplením a je od té doby udržován v dobrém technickém stavu. Prostorná obývací místnost je srdcem celého projektu: velká kuchyňská linka, jídelní stůl a posezení u TV nasytí každého člena rodiny. V prvním patře najdete čtyři neprůchozí pokoje a v suterénu kromě dvojgaráže taky vinný sklípek. Venkovní posezení na snadno udržovatelné zahradě je příslibem pohody pro teplé letní večery i zimní nadechnutí.

Hostivařská přehrada a lesopark přímo u domu

Doslova za dveřmi se rozprostírá váš nový životní styl: lesopark Hostivař lemující krásnou přehradu. Je jedno, jestli je středa nebo sobota: zaběhat, projít se se psem, pustit děti na kolo co je pro zbytek Prahy únikem na konci týdne, je nyní vaší každodenní realitou. Dominantou je přehrada s pláží, přírodním koupalištěm a půjčovnou loděk, ale ani po zbytek roku není o aktivity nouze: pro děti je připraveno několik hřišť, ZOO koutek, lanový park, občerstvení a spousta místa pro pikniky, procházky, sport i lenošení.

Potenciál nemovitosti: od vytouženého domova po sídlo firmy
Ačkoli na vás i z fotek (a co teprve osobně!) dýchne atmosféra vkusného a vřelého domova, možnosti využití nemovitosti jsou rozmanité. Může zde vzniknout sídlo a kanceláře firmy či lze přidat rodinný dům do vašeho investičního portfolia a pronajímat ho. Jedno je jisté, o takové místo zájem neklesne. Navíc kdoví, kdy se podobné objeví!

Videoprohlídka

Půdorys

Suterén

Přízemí

1. patro

Nízké měsíční náklady: plyn 1.550 Kč/měs, elektřina 1.600 Kč/měs.
Již brzy

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Dušan Měchura

  Kontakty
  Sociální sítě