fbpx

NA PRODEJ – Nadčasová třípodlažní vila, 495 m2, Praha 9, Vinoř – Přezletice

Již brzy
testovani
 • Stav nemovitosti: NA PRODEJ
 • Město : Vinoř - Přezletice
 • Ulice: U Bažantnice
 • Užitná plocha: 495 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Atraktivní lokalita v blízkosti Vinořského lesa s výhledem na Ctěnický zámek
 • Garáž pro 6 aut
 • Jezírko s rybami
 • Letní kuchyně s terasou
 • Možnost bydlení a podnikání v jednom
 • Nádherné vzrostlá a udržovaná zahrada
 • Naprosté soukromí. vysoký betonový plot
 • Samozavlažovací systém zahrady značky Hunter
 • Třípodlažní stavba ve tvaru šestiúhelníku od renomovaného architekta Jiřího Špačka
 • Vyhřívaný zastřešený bazén 10x5 m

Podrobnosti

Skutečné soukromí, bezpečí, nádherné a klidné bydlení  – to je přání většiny z nás. 

A co třeba vila, architektonicky a dispozičně velmi chytře řešená, která se vymyká běžnému standardu?

Představte si , že takový dům existuje a může být Váš a to právě teď. 

A navíc v lokalitě, která je více než atraktivní.

Vítejte v přímém sousedství Prahy 9 Vinoři, vítejte v Přezleticích.

Unikátně řešená vila, postavená ve tvaru šestiúhelníku renomovaným rezidenčním architektem ing. Špačkem, je skutečným skvostem. Jedinečná stavba je tvořena východním a západním křídlem. 

Vila se nachází na spojnici Prahy 9 Vinoř a Přezletic, v klidné privátní a neprůjezdné ulici U bažantnice, ve velmi dobré společnosti milých sousedů. Dům byl kolaudován v roce 2003 a svou nynější podobu a tvář získal postupně díky stávajícímu majiteli za pomocí několika úprav a rekonstrukcí. 

Stojí na pozemku o celkové velikosti 1405 m2. Užitná plocha vily je bezmála 500m2, přičemž čistá podlahová plocha domu je 295m2. 

Dispozice jednotlivých podlaží vypadá na první pohled standardně, ale jedná se o velmi prostornou a velkorysou variantu. 

Dominantou přízemí je velký obývací pokoj s italským otevřeným krbem, pokrytým mramorem a moderní kuchyně s jídelním koutem ( 97m2 ). Dostatek světla zaručují velká okna a přímé propojení na venkovní terasy , kde je absolutní soukromí a nádherný výhled  na okrasnou udržovanou zahradu, a to nejen ve dne, ale díky osvětlení i za tmy. Součástí obývací části je take velkoplošné promítací plátno s uhlopříčkou 7m, dálkovým ovládáním a ozvučením a třeba také vestavěná knihovna.

V přízemí domu najdete i prostornou garáž s automatickými vraty (81 m2), předsíň nebo pracovnu (40m2 ) . Pohotovostní toaleta s umyvadlem,  technická místnost s pračkou a sušičkou či dostatek úložných prostor doplňují útulné bydlení ve spodní části dispozice. 

Vzdušná hala vás přivede k točitému vysokému schodišti, které je umístěno v prostoru kulatého tubusu vykládaného pravým dřevem. Schodiště zajistí pohodlný přístup do dalších podlaží vily.

Srdcem prvního patra je moderní ložnice ,   dvě velkoprostorové šatny a fittnes zóna se saunou a posilovnou. Zaujme fantasticky řešená hlavní koupelna s vířivou vanou, samostatnou a oddělenou toaletou a sprchovým koutem. Potěší vás vyhřívaná zrcadla, spousta úložných prostor a mramorová podlaha. Tady se budete cítit opravdu dokonale.

Druhé patro pak tvoří dva další pokoje s vestavěným nábytkem na zakázku, pracovna, koupelna a šatna.

Kromě prostoru, světla, perfektní dispozice, moderního vzhledu a perfektního stavu se dům vyznačuje  velmi dobrým technickým zázemím a použitými materiály ( detailní popis k dispozici pro případné zájemce). Podlahové vytápění, dřevěné podlahy nebo využití tepelného čerpadlo je ve vile znát na první pohled.

Samostatnou kapitolou je fantastická zahrada, vybavená samozavlažovacím systémem Hunter a robotickým sekáním trávy, kde můžete trávit volné chvíle u vyhřívaného bazénu s mořskou vodou ( 10x5m) a posuvným proskleným zastřešením. Součástí technologie bezénu je tepelné čerpadlo ( vzduch-voda).

Pokud jste přízivci okrasných jezírek, tak součástí zahrady jedno budete mít.  S velikostí 7x3m bylo vybudováno pro japonské KOI kapry a jesetery.

Zahrada je pravidelně udržovaná a součástí jsou i vzácné vzrostlé stromy, například cypřiše, sekvoje, černé borovice a jiné. Takovou parádu hned tak neuvidíte.

Třešničkou na dortu, spíš tedy na zahradě, je otevřená letní kuchyně ( 60m2) s posezením pro až 10 lidí, s krbem, grilem a možností vlastnoruční výroby pizzy v pizza peci. Funkční ratanový nábytek je samozřejmostí.

Naprosté soukromí a bezpečí zajišťuje vyšší betonový plot v délce 75m kolem celé rezidence.

Oceníte nejen vynikající polohu bydlení v bezprostřední blízkosti lesa a přírody, ale také výbornou dopravní dostupnost, MHD doprava na metro Letňany, do centra pak autem za 20 minut.

Vinořský les nebo Ctěnický zámek budete mít prakticky přímo ve výhledu.

Pokud by vás zajímalo více informací, podívejte se na fotografie, videoprohlídku nebo  virtuální 3D prohlídku .

A pokud něco podobného opravdu hledáte, přijďte se podívat osobně, budete zase o krok blíž splnění vašeho snu. Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Další dokumenty

Přízemí

1. patro

2. patro

Již brzy

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě